MENU
SLUITEN
Huray up

Op zoek naar digitale groei? Let’s grab a coffee.

Bellen Mailen
Huray watermark

meet the team

Maak kennis met de groeidrijvers achter Huray!

FabiΓ«nne Silva
Growth Marketeer fabienne@huray.nl
Lotte Langeslag
Growth Stagaire lotte@huray.nl
Jurgen Gankema
AI-operator jurgen@huray.nl
Lisanne Mercx
Project Manager lisanne@huray.nl
Peter Christenhusz
Growth Marketeer peter@huray.nl
Jasper Kruiswijk
Growth Marketeer jasper@huray.nl
Valentijn Putker
Growth Marketeer valentijn@huray.nl
Michael Pothuizen
Accountmanager michael@huray.nl
Roel Backer
Growth Strateeg roel@huray.nl
Niels Huijgens Tukker
Head of Marketing and Strategy niels@huray.nl
Jeffrey Wassenaar
Senior Creative jeffrey@huray.nl
Ronald-Jan de Bruin
Growth Marketeer ronald-jan@huray.nl
Bram Bode
Growth Marketeer bram@huray.nl
Judith Joosten
Growth Marketeer judith@huray.nl
Densay Hernandez
Growth Marketeer densay@huray.nl